Návod Vice City část ( part ) 2

6. dubna 2007 v 12:08 | Luis
31.
Cannon fodder (Kubánci)
Sežeň si auto pro 4 lidi a jeď na místo určení. Prostřílej se až k dodávce. První auto, co ti brání v cestě rozstřílej na kousky. To vybuchne a zabije polovinu Haiťanů. Až se dostaneš k dodávce, tak postřílej Haiťany u výjezdu a většinu Haiťanů na nádvoří. pak jen zdrhej.
2000 dolarů
32.
Navav Engagement (Kubánci)
Jedeš na lodi s Ricem. Znič obě lodě a seber ty tři kufříky. Celou dobu si kryj záda. Ujeď poldům do kavárny a máš
4000 dolarů

Teď musíš jít dělat Haiťanský mise. (Černý panáček)


33.
Juju scramble (Haiťani)
Musíš sebrat tři kufříky. Před prvním máš neomezený čas. Po něm už jenom minutu. Musíš rychle. Nejlepší je na tuhle misi motorka.
1000 dolarů
34.
Bomby! (Haiťani)
Jedna z nejtěžších misí. Není tu co radit. Chce to jenom cvik v řízení letadla 6 nahoru a 9 dolu. Šipka nahoru plyn, do stran zatáčení a dolů...no přece šipka dolů !!!
2000 dolarů

35.
Dirty Lichins (Haiťani)
Jdi na místo určení. Nikdo tě nesmí vidět. Sniperkou je všechny rozstřílej na kousky (jenom Kubánce ty b.b.)
5000 dolarů

Hovoru si nevšímej.

36.
Troojan Voodoo (Haiťani)
Sežeň haiťanský auto (Voodoo) a jeď na sraz. Až zastavíš UVNITŘ na značce vystup a nikoho nezabíjej. Jenom to proběhni. Polož nejdřív bombu v patře a pak jenom zdrhej k bráně. Bude zavřená, tak se dej doprava a narazíš na schodiště. Vyběhni po něm a vychutnej si ten výbuch. Aaach ta krása. Jako když praská popcorn že?
10 000 dolarů

Zavolá ti boss Kubánců řekne ti, že máš pořádný koule. (U tebe pochybuju.) Ty mu řekneš, že ti to nikdo neřek od doby, cos vypad z lapáku. Teď telefonní mise..

37.
Smrt na silnici (Telefon)
Máš sejmout roznášeče pizzi. Vem si fáro jako je Cheetach a sraž ho.
500 dolarů

Zavolá ti chlápek a má další objednávku. Telefon.

38.
Odstranění ženy (Telefon)
Bourej do jejího auta dokuť nevybuchne. Pak se rychle zdejchni. Nepoužívej zbraně slyšíš NEPOUŽÍVEJ.
2000 dolarů

Další nájemná vražda

39.
Smrtelný úraz (Telefon)
Vem si PCJ 600 Sniperku a uzik. První cíl se nachází na bilboardu. Stačí jedna kulka ze sniperky a je po něm. Druhý pracuje pro ochranku. Nesmí tě spatřit. Pár kulek do auta a bum. V nejhorším případě ho budeš pronásledovat a střílet z motorky. Další dva jsou u klenotnictví. Když tě zahlídnou zdrhaj. Sejmi je z dálky nebo začne dlouhá jízda. Jsou ozbrojení. Další je na jachtě. Zase sniperka a hotovo. Poslední jezdí na motorce. Když tě uvidí, začne zdrhat. Stačí obyčejná pistole a je dole :)
4000 dolarů

Další nájemná vražda

40.
Check out at the check in (Telefon)
Máš zabít někoho na letišti. Doleť tam vrtulníkem. Vem auto a dej ho před bezpečnostní rám. Ten pak přes auto přeskoč. Jsi uvnitř a máš své zbraně. Jdi k telefonu a vem si sniperku v křoví. Pak sleduj tu ženskou. Až domluví, zabij osobu, SE KTEROU MLUVILA. Zab i jeho bodyguarda. Vem aktovku, projdi bezpečnostním rámem a sesbírej si zbraně. (Já tam šel jen s katanou uzikem, brokovkou a útočnou puškou a objevila se mi tam navíc pistole a kulomet!) Pak do vrtulníku a k prodejně zbraní.
8000 dolarů

Teď už mám na Malibu klub a ty bys měl mýt taky. Takže si ho běž koupit.

41.
Bez úniku ? (Malibu)
Připrav si nějaký rychlý, ale vodolný fáro a jdi na policejní stanici poblíž klubu Malibu. Jako zbraň si vem pěst. Jdi do šatny a převlíkni se do policejní uniformy. Pak do patra pro kartu a skrytej balíček. K Jonesovi do podzemí a tam tě vodhalej. Musíš i s Jonesem zdrhat, mně se nejvíc osvědčilo to proběhnout. Jeď do sprejárny a pak k Jonesovi domů.
1000 dolarů
42.
Pistolník (Malibu)
Máš přesvědčit jednoho týpka, aby s tebou šel do jedný akce. Je to střelec a ty musíš bejt lepší než on. Mělo by to bejt v pohodě ale je dobrý v první části střílet jen do nejvzdálenějších terčů - jsou za nejvíc bodů.
2000 dolarů

Poslední nájemná vražda.

43.
Řidič (Malibu)
Máš vyhrát závod. Bacha na křižovatkách někdy vyjede z každý strany jeden polda a srazí tě. Máš dost blbý auto, tak si můžeš někde opodál zaparkovat lepší vůz a pak ho vyměnit. Tady je to hodně o štěstí.
2000 dolarů
44.
Práce (Malibu)
Jenom takovej malej úkol - máš vyloupit banku. Nastup do taxíku a spolu s ostatními jeď do banky. Až vejdeš, jdi nahoru. Bacha, Jsou tam 4 stráže. Dole u sejfu 1. Je tam taky štít a zdraví. Jones otevře trezor, zatímco ty a Phil zabíjíte SWATy. Až k tobě přijde Jones s ukradenými penězi, zab ho. Nemusíš se o něj starat. Vem prachy a Phila opatruj jako oko v hlavě. Až vyjdeš z banky, přijede Hillary. Toho hned zabijou. Do taxíku nelez, SWATI ho hned rozstřílej. Utečte s Philem a sežeň si nějaký jíný auto nebo zbírej hvězdičky. Až se zbavíš poldů jeď do Jonsova domu. Bacha, Ti SWATI po tobě pudou, i když nebudeš mít žádnou hvězdičku. Po misi to ale skončí.
50 000 dolarů

Phil Ti zavolá a máš práci.
Zavolá taky Ken a má strach. Vyhrožoval mu Sonny.

45.
Volný konec (Telefon)
Máš zabít každého, kdo jede v obchodě, kterej se odehrává na továrně na zmrzlinu za telefonem. Jde to celý udělat bez ztráty na životě. V nejhorším případě je tam jeden štít a jedno srdce. Nakonec máš sebrat kufr. Bacha. Vedle něj je asi 5 nepřátel. Pak jen odleť helikoptérou a máš
16 000

Splnil jsi všechny nájemný vraždy.

46.
Střelec (Phil)
Máš sejmout čtyry dodávky a vzít si ty zbraně. Použij granáty na odpálení. Válejí se u vjezdu. Hoď ho na silnici a až pojede dodávka bum.
2000 dolarů

Phil ti zavolá a zve tě na sklenku.

47.
Boomshine Saigon (Phil)
Máš odvést Phila do nemocnice, ale jsi opilý. Chce to jen trochu cviku.
4000 dolarů

Crr crr.Phil ti děkuje za tvé služby

48.
Jízda pro posily (Film.studio)
Jeď nejdřív pro Candy. Musíš nejdřív zabít týpka, co zdrhá v autě, je to v pohodě. Pak jeď pro Mercedes a odvez je do studia.
1000 dolarů

49.
Dildo dodo (Film.studio)
Chce to trochu cviku, neboj. Palivo ti v pohodě vystačí. Já spotřeboval jenom polovinu.
2000 dolarů

50.
Marthas mug shot (Film.studio)
Vem si helikoptéru a sleduj limuzínu. Zaparkuj vrtulník na pláži a jdi do baráku. Potřebuješ tři dobrý fotky. Cestou dolů se probij a nasedni do helikoptéry. V ní ti nic nemůžou udělat.
4000 dolarů
51.
G-Spotlight (Film.studio)
Skáčeš na motorce z checkpointu na checkpoint. Komu to nepude, ať skočí na motorce první skok a pak si veme helikoptéru .
8000 dolarů

Filmový studio teď bude vynášet až 7000 dolarů denně.
Zavolá ti Paul a chce hrát ve filmu. Trapák.

52.
V.I.P. (KaufmanCabs)
Jeď pro V.I.P. zákazníka. Konkurence ti ho přebere, tak ji znič. Teď jen dojeť se zákazníkem na letiště.
1000 dolarů
53.
Přátelské soupeření (Kauf.Cabs)
Znič 3 soupeřovy taxíky. Stačí do nich nabourat a střílet z okýnka.
2000 dolarů

54.
Cabmaggedon (KaufmanCabs)
Zůstaň naživu celou minutu. Jde po tobě asi 8 taxíků. Nakonec Hlavní (pruhovanej). Já si ho pěkně vychutnal. Nejdřív rozstřílel pneumatiky, pak auto a když vylezl a vytáhl na mě katanu, já vytáhl svou fik a z krku stříkala fontánka.
5000 dolarů
55.
Továrna na zmrzlinu
Musíš prodat 60 kusů zmrzky. Po každém čtvrtém prodaném kousku se o tebe začne zajímat policie. Bacha na gangy. Ty po tobě střílej. Abys něco prodal lehce zmáčkni shift. Začne hrát znělka. Nech ji zapnutou po celou dobu. Nejlepší je přístav. Sprejárna, mraky lidí a žadný gangy!!
Zmrzlina začne vydělávat 3000 dolarů denně.

56.
Pole Position
Po zakoupení Pole Position se musíš dívat na děvku v salonku, dokud neutratíš 600 dolarů.
Pole position bude vynášet 4000 dolarů denně

57.
Autosalon
Musíš sehnat auta uvedená dole na seznamu vedle garáže. Je tam i seznam závodů, které můžeš jet a čtyry garáže. Taky je tam sprejárna. Za každý dodělaný seznam ti Autosalon dá bonusové auto a zvýší ti denní výdělek. až 9000 dolarů

58.
Přístaviště
Dokonči Checkpointový závod. Chce to trochu cviku.
2000 dolarů

Zavolají ti z tiskárny. Je tam nějakej zmatek nebo co. Jeď tam a vem si něco rychlýho.

Závěrečné mise

59.
Cap the collector
Zabij všechny tři mafiány, kteří ti vybírají prachy na tvých pozemcích. Stačí si vzít nějakou firmu, kterou ještě nevybraly a hlídat ji. Nehlídej svoji vilu. Tam nejdou.
30 000 dolarů

Zavolá ti Lance. Máš okamžitě přijet.
60.
Drž se svých přátel
Přišel Sonny. Taky tě zradil Lance. Nejdřív odraž první útok a pak běž zabít Lance. Pak se vrať a braň sejf. Pak se ukáže sám Sonny. Tak ho zab a celé Vice city je TVOJE!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které gta je nejlepší

GTA 3.4% (152)
GTA 2 2.6% (113)
GTA London 1969 4.7% (206)
GTA 3 3.9% (172)
GTA : Vice City 15.6% (693)
GTA : San Andreas 64.9% (2876)
GTA : Liberty City Stories 2.4% (108)
GTA : Vice City Stories 2.5% (109)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama