Návod Gta : San Andreas Venkov

19. listopadu 2006 v 16:55 | Luis |  Návod
1. Badlands
Zajděte nakoupit nějaké zbraně do Ammu-Nation a jeďte na určené místo. Až budete u chaty, tak ve vnitř zabte toho chlápka, vyfoťte jeho mrtvolu a zmizte. First Date Po splnění předchozího úkolu budete mít telefonát od Cesara, na mapě se vám zjeví otazník, ke kterému se vydejte. Venku si potom sežeňte auto a vyberte si některý ze znaků a splňte jej. Většinou je to nějaká honička atd. Kousek dále splníte i ty ostatní.
2. The Truth Body Harvest
Vydejte se na farmu, kde šlohněte kombajn a dovezte ho na určené místo. Pokud máte slabý žaludek, tak nepřejíždějte kombajnem lidi.

3. Badlands

King in Exile Krátké video.
First Base, Gone Courting a Made in Heaven Stavte se u Cataliny. 4. Catalina Opět si můžete vybrat co za úkol chcete dělat. Jeden již máte za sebou (viz. výše), ale každý jste určitě dělali jiný, takže jsou tady všechny. Small Town Bank
V bance se snažte u všech rukojmí udržet ruce nahoře, aby nespustili alarm. Ale mě se to nepodařilo, tak rovnou zabte ochranku, pak zničte automaty a vemte prachy. S Catalinou utečte zadním vchodem, budou po vás střílet policajti. Po jejich zabití ujeďte na motorkách do jejího úkrytu.
Tanker Commander
Před firmou nastupte do kamionu, pomalu zacouvejte k přívěsu a zapřáhněte jej. Ujíždějte k místu na mapě, majitele se nebojte a případně je srazte. Local Liquor Store
Jeďte k obchodu, ale o chvíli vás předběhnou nějací kovbojové a vykradou to dřív. Pronásledujte je na čtyřkolce a snažte se vždy jet vedle nich, aby je Catalina mohla sejmou. Vždy když nějakého zabije, tak po něm vemte balík.
Against All Odds
Vejděte do sázkové kanceláře, tam dejte plastickou trhavinu na dveře a potom na trezor (samozřejmě postupně odpalte). Zdrhněte policajtům k nejbližšímu Pay'N'Spray a vraťte se do Catalina domu. 5. BadlandsWi Zu Mu Jedná se o naprosto jednoduchý závod. Jen se nesnažte jezdit jak v NFS a jeďte opatrně. Farewell, my love…
Znovu jde o závod, ale i tentokrát je úplně jednoduchý a ke všemu je to minulá trať jen obráceně. 6.
The Truth
Are you going to San Fierro?
Za pomocí plamenometu spalte všechnu trávu, kdyby vám došly zásoby, vraťte se k boudě a doplňte je. Potom jděte k autu a bazukou sundejte vrtulník. Jakmile zlikvidujete vrtulník, nastupte do auta a vydejte se do San Fierra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které gta je nejlepší

GTA 3.4% (152)
GTA 2 2.6% (113)
GTA London 1969 4.7% (206)
GTA 3 3.9% (172)
GTA : Vice City 15.6% (693)
GTA : San Andreas 64.9% (2876)
GTA : Liberty City Stories 2.4% (108)
GTA : Vice City Stories 2.5% (109)

Komentáře

1 d@n d@n | Web | 1. března 2007 v 9:08 | Reagovat

trucking se taky musí udělat??????

2 DOMINIK DOMINIK | 9. ledna 2008 v 8:39 | Reagovat

nemusí se dělat trucking

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama