Návod Gta : San Andreas San Fiero

19. listopadu 2006 v 16:56 | Luis |  Návod
1. Garage (začátek v San Fierru) Wear Flowers In Your Hair
Spolu s Thruth dojedete do garáží v San Fierru. Rozhodnete se zde zřídit auto opravnu, Thruth zná několik dobrých automechaniku. Naskočte do auta a vyzvedněte si oba mechaniky a elektrotechnika. Nakonec se vraťte zpět do báze.
555 WE TIP - San Fierro C.R.A.S.H.
Kontaktuje vás policajt, potřebuje nějakého policajta zbavit. Jeďte do požadovaného místa a tam počkejte, jak jeden z těch chlapíku odjíždí s autem do podzemního parkoviště, jeďte za nim a zabte ho. Získáte z něho oblečení a běžte mezi zbylé pracovníky hotelu. V intru uvidíte, které auto máte ukrást. Přijedou 3 auta a ten který hledáte se může objevit v libovolném pořadí, ale není problém správné auto získat. Pokud se tak stane, jeďte co nejrychleji s tím autem zpět do garáže a pak honem zpět a zaparkujte ho do podzemní parkoviště, běžte opět před hotelem a počkejte na spuštěnou událost. Deconstruction
Vaše sestra si postěžuje na stavaře, kteří pracuji nad garáží. Půjdete tam a postřílíte co nejvíce dělníků, pak naskočte na jeden z těch buldozeru a zničte všechny budovy, nakonec zbude šéf dělníku, který se schoval na záchodě. Opět buldozerem posuňte budku do připravené díry a pak míchačkou na beton nalijte, čímž dokončíte své vražedné choutky.

2. Syndicate (Pleasure Dome - na mapě modrá lebka) Photo Opportunity
Cesar vás zavolá abyste za nim přijel. A pak spolu odjedete do malého městečka, vylezte na střechu a jenom foťte ksichty padouchů, kde mezi nimi najdete i Rydera. Jizzy
Od Woozzie se dozvíte kdo je ten pasák na ty fotce a dokonce žije v San Fierru. Zajeďte za nim (na mapě- modrá lebka). Dostanete od něho úkol a vozidlo, které nesmíte zničit. První úkole je prostý, dopravit štětku k zákazníkovi, další je zabít konkurenčního pasáka, ochránit prostitutku a poslední je zabít reverenda, který se snaží vymítit prostituci a to přece nemůžete dopustit. Poslední úkol je akčnějšího ražení, samopalem koste po autě a limuzíně, dokud nevybuchne. T-Bone Mendez Jeďte na požadované místo a zjistíte, že vás někdo předběhl a odjel se zbožím pryč. Naskočte na motorku a zaměřte se na nejbližšího chlápka, vaším úkolem je dojet blíž k jednomu z nich šlohnout (levý CTRL) jim balíček z motorky. Takto to musíte udělat všem čtyřem chlápkům. Jenom si dávejte pozor, že pokud tomu dotyčnému ukradnete balíček, tak vás začne honit, není na škodu je zabít. Až získáte všechny balíčky, tak jeďte zpět do klubu.

Mike Toreno
Spolu s dalším chlápkem pojedete pro Mike Toreno, který byl chycen gangy a jediná jeho naděje je mobil, kterému ale docházejí baterky. Takže jeďte nejdřív k prvním místu, což je stavební parcela, další jsou doky a posledním místem je letiště. Vjeďte dovnitř a před bránami najdete mrtvolu strážce, zbyla po něm desert eagle. Jeďte na runway, nyní budete muset najít kde Mike drží, pomocí síly signálu poznáte, jestli jste blízko němu nebo ne. Mike je ukrytý v dodávce a chrání ji dva chlápci na motorce. Všechny je zabte, čímž osvobodíte vězně. Rozstřílejte dodávku a naskočte na přistavenou limuzínu. Až projedete přes bránu lestiště, tk získáte 3. úroveň hledanosti, takže jeďte do Pay N Spray a pak směrem k baru Pleasure Dome. Během cesty nesmíte mít žádnou hledanost a moc nevyvádějte.

Outrider (zadání mise je u garáže)
Máte odjet k benzínce, kde na vás čeká 4 dveřový sedan. Jeďte tam a semele se škrcení v autě. Nakonec se vše vyjasní a spolu s novými kumpány pojedete na určené místo. Najdete tam bazuku, sniperku a motorku sanchez. Naskočte na ni a jeďte. Na radaru se objeví červené čtverečky, jeďte tam napřed a nechte dodávku na pokoj. Vašim úkolem je uvolnit cestu před gangy, takže bazukou střelte do aut a zbytek dodělejte samopalem. Takto zničte několik překážek, snažte se, aby dodávka nedojela k nim, jinak o ni přijdete.

Snail Trail (zadání mise je u garáže)
Poručík Tenpenny vás opět navštívil. Pokecáte spolu a potřebuje, abyste se zbavil jednoho novináře a jeho informátora. Takže seberte motorku, třeba toho Sancheze z předchozí mise a jeďte na nádraží. Úkol je prosté, vlak se rozjede a pojede směrem do Los Santos, takže stačí následovat koleje, který povedou na stanici Market Station v Los Santos. Až tam dojedete, tak počkejte až vystoupí novinář, objeví se měřič odhalení. Pořád seďte na motorce a čekejte co dál. Novinář půjde po schodech nahoru a zavolá si taxík, pořád na motorce za nim jeďte, ale držte bezpečnou vzdálenost. Následujte taxík až na molo, kde uvidíte novináře i jeho informátora, připravte si sniperku a zastřelte ho.

Ice Cold Killa
Úkol lze splnit pouze v této dobře: 20:00- 6:00. Od Cesara dostanete pistoli s tlumičem. Dojeďte do Pleasure Dome, ale stráže vás nepustí dovnitř. Kousek pod mostem najdete lešení, vylezte po něm nahoru a pak skočte na střechu, odtud vlezte oknem dovnitř. Běžte po schodech dolů za Jizzy. Po pokecu se roztrhne mela, zabte všechny jeho ochránce a běžte ven. Naskočte na limuzínu, nebojte se, má stejně pomalé vozidlo jako to vaše. Rozstřílejte mu vozidlo a seberte telefon. Poznámka ScoKinga: Před tím, než polezete dovnitř, prostřílejte limuzíně před domem kola. Věřte mi, že ji pak dohoníte asi o 300% rychleji ;-)

Pier 69
Tady pro změnu na vás čeká T-Bone, další chlápek ze syndikátu na odstřel. Dojeďte podle Cesara k molu 69. Cesar na vás čeká na střeše, takže bočními vchody se dostanete nahoru. Mezitím Woozziho armáda zaútočí, chopte se sniperky a zastřelte všechny nepřátele na střeše. T-Bone si zavolá posily a přijde také Ryder. Běžte dolů se Cesarem a spolu zabte T-Bone, Ryder se snaží utéct a skočí do vody. Doplavte ke člunům a začne vodní honička, samopalem ho mu zničte loď.

Toreno's Last Fight
Teďka je na řadě Mike Toreno. Jeďte dle mapy na přistávací plochu, prostřílejte se nahoru, ale Toreno vám uletí. Seberte bazuku a naskočte na něco rychlého, vrtulník poletí podél dálnice, takže jeďte tímto směrem a stačí jedna přesná rána a sundáte ho dolů. Yay Ka-Boom-Boom (zadání mise je u garáže)
Teďka posledním úkolem, jak zničit syndikát je umístění nálože do jejich továrny na crack. Naskočte na auto a odjeďte do skrýše, kde dostanete auto s připravenými náložemi. Jeďte k továrně. Sniperkou odstřelte oba strážce u brány, pak vjeďte dovnitř a zabte tam každého kdo se pohne. Auto dopravte k cisternám a tam ho zaparkujte. Probojujte se co nejrychleji ven a dojděte k bráně, přijede auto, zabte posádku a naskočte do auta. Vraťte se kousek zpět a uvidíte tam obří rampu. Vyjeďte po ni nahoru a přeskočte po kontejnerech ven. 3. Zero (na mapě Z)

Úkol lze plnit po tom co odkoupíte jeho obchod za 30 000 $

Air Raid
Chopte se rotačního kulometu a musíte sestřelit všechna letadla dřív než vypustí bomby na antény.

Supply Lines
Pomocí dálkově řízeného letadla se budete snažit zabít 5 poslíčků. Není to jednoduchá věc, neboť letadlo se docela špatně řídí. Až je zabijete, tak nezapomeňte, že musíte mít dostatek pliva, abyste se vrátili zpět.

New Model Army V této misi si vezmete pod kontrolou malý vrtulník s magnetem. Budete muset ochránit vozidlo, takže se snažte odstraňovat barely, dále sebrat lávku a položit ho na příslušné místo. Dále seberte bombu a zničte tank... atd. Snadné.

4. Wu Zi Mu (na mapě W)
Mountain Cloud Boys
Jeďte za Wu Zi Mu, od jeho osobního strážce se dozvíte, že je slepý. No podivné na tom je, že jste s nim závodili v autě... Woozzie vás požádá abyste ho doprovodili k jeho bázi. Jeďte tam a následujte slepce, který vás zavede k místu masakru. Po chvílí přijde konkurenční gang, no stačí se prostřílet ven a zabít snipera. Na konec proběhne automobilová honička, vašim úkolem je řídit a nechte Woozzieho střílet.

Ran Fa Li
Vašim úkolem je šlohnout auto od nepřátelské triády. Jeďte na příslušné místo do garáži na letišti a naskočte do auta. Při cestě ven však nepřátele zatarasí vchody, takže se nesnažte jimi projet, neboť tím poškodíte fáro. Snažte se v podzemní garáži najít volný průchod a vyjet ven, Auto dopravte na požadované místo.

Lure
Ran Fa Li nemůže opustit Woozziho příbytek, neboť venku čeká konkurenční gang. Carl dostane nápad, aby ze sebe udělal návnadu. Běžte ven a naskočte do připraveného vozu, jeďte s nim do Angle Pine a tam vás začnou honit chlápkové na motorce. Nesmíte nechat aby vám poškodili dveře u auta, jinak uvidí dovnitř a dozvědí se o připravené návnadě. Musíte projet poměrně nepříjemným terénem a auto nesmí být zničené. Na konci honičky dojedete k benzínově pumpě a oznámíte Woozzie úspěch.

Amphibious Assault
Podmínkou pro splnění tohoto úkolu je mít určitou dovednost v plavání a potápění. Pokud nemáte, tak běžte k vodě a tam cvičte. Úkol je prostý, máte doplavat na tanker a umístit tam štěnici. Z počátku vás hra bude vést za ručičku, takže víte kdy se máte potápět a tak. Až se dostanete na volné moře, tak okolo tankeru jsou 2 lodě, které vás mohou vidět nesnažte se plavat na hladině, ale vylezte a nechte se načerpat zásoby kyslíku a pak se zase potopte. Na tankeru pak dojděte do příslušného místa umístíte to co máte. Až se tam stane, tak skočte do vody a plavte zpět.

The Da Nang Thang
V této misi přijdete o všechny zbraně.
Úkol je snadné, nasedněte na vrtulník a poletíte postřílet pár chlápků na lodi. Vrtulník má ve výbavě rotační kulomet, což je pohodová zbraň, takže koste. Až vrtulník obletí loď, tak vyleze chlápek s bazukou a sudá vrtulník. Jakožto jediný přeživši s nožíkem doplavete na loď. Prvního chlápka zabte nožem a získáte od něho brokovnici, vylezte po bednách nahoru a zabíjejte chlápky a získáte od nich samopal Tec. Až se dostanete k místu, kde je díra na podlaze, tak vlezte dolů a probojujte se ke kontejneru s uprchlíky, střelte na visací zámek. Teďka se vraťte k díře a vylezte nahoru a běžte na můstek. Probojujte se k Snakeheadovi a zabte ho katanou. Na mapě se vám rozsvítí modrý čtverec, tak běžte tam, čekají tam na vás uprchlíci a spolu s nimi odjedete pryč. Poznámka ScoKinga: Nepůjde-li vám bojovat na lodi jen s nožem, zvolte jiný postup. Po pádu vrtulníku do vody není nikde psáno, že musíte hned na loď. Klidně si doplavte opatřit vestu a zbraň :-). 5. Cesar

Vialpando (by Tonda Krček) Aby se vám odemkly tyto mise musíte udělat autoškolu a pak koupit podnik Wang Cars za 50,000.

Zeroing In
Jeďte po určených bodech na mapě tak dlouho, až dojede auto, které řídí ženská. Tak dlouho do ní narážejte, dokud nevystoupí. Vezměte si její auto a dovezte ho do garáže.

Test Drive
Vezměte si auto a jeďte s Caesarem do obchodu s auty. Následujte Caesara, který vyjede oknem z prvního patra. Budou vás honit policajti, ale celkem jednoduše se jich zbavíte. Po krátké honičce a dohánění Caesara nakonec dojedete do garáže.

Customs Fast Track
Nasedněte do auta a jeďte na určené místo v docích. Sedněte do jeřábu a postupně nabírejte kontejnery z lodě a pokládejte je na určená místa na zemi. Až najdete to pravé auto, Caesar s ním vyjede a strhne se přestřelka. Zlikvidujte přijíždějící bastardy buďto jeřábem nebo vystupte a postřílejte je. Pak nastupte do auta a jeďte do garáže.

Puncture Wounds
Nastupte do auta a dojeďte si pro jedno upravené auto, které má v sobě skryté ostnaté pruhy.
Podle mapy vysledujte auto, které předjeďte a vyhoďte ostnaté pásy. Máte jen tři pokusy!
Až se vám to povede, seberte auto a jeďte do garáže
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které gta je nejlepší

GTA 3.4% (152)
GTA 2 2.6% (113)
GTA London 1969 4.7% (206)
GTA 3 3.9% (172)
GTA : Vice City 15.6% (693)
GTA : San Andreas 64.9% (2876)
GTA : Liberty City Stories 2.4% (108)
GTA : Vice City Stories 2.5% (109)

Komentáře

1 travis travis | 5. prosince 2006 v 21:36 | Reagovat

ty vaše navody stoji za hovno.....Kamo vieš ak sa robia navody??? ne že kopiruješ to čo pišu v misiach, ale hodiš tam nejake napady , postrehy , tipy Kurva....odpisat dokaže každy.....

2 Radek Radek | E-mail | Web | 1. dubna 2007 v 20:34 | Reagovat

Prosil bych  nejaky Cheat na projeti mise °Back to school°predem dekuji.Nashledanou

3 Daniel Daniel | E-mail | 11. července 2007 v 18:38 | Reagovat

Prosil bych nejaky Cheat na projeti mise °Back to school°predem dekuji.Nashledanou.

4 maro maro | 19. července 2007 v 9:07 | Reagovat

dalo by se stahnout vymodene san anndreas kdyztak mi to poslete

5 nanuk nanuk | 23. srpna 2007 v 13:28 | Reagovat

mně to nezajímá protože mám dohranou hru poslední kolo bylo na půl těžký aji lehký jels ze swetem v autě a střílely po mně cizí zelení apak musels sehnat S.W.A.T. police transporter naskočils doněj a před nějakou továrnou byly 2 fialový gangstři mohls je zabít musels transporterem srazit zed apak musels zabít fialový žlutý 2 modrý apak agenty apak big smoka protože ti zabil matku apak takovej hajzl polda rozbil nějakej stroj začalo to tam hořet musels to uhasit abyl tam ještě zbytek gangstrů a musels se dostat s továrny a pak vybuchla a tak si polda vzal hacický vůz swet se zahákl a pak šel 2 polda a htěl ho zhodit a swet musel zpadnout na tvoji kapotu sedl si vedle tebe apak stese vymněnily že tys střílel atd.

6 nanuk nanuk | 23. srpna 2007 v 13:29 | Reagovat

na projetí misí není cheat

7 Filip Filip | E-mail | 15. února 2008 v 1:24 | Reagovat

Nemohl by mi někdo poslat soubor uložení mise po letecké škole? Předem moc děkuju.

8 CATHERINE CATHERINE | 23. července 2009 v 9:58 | Reagovat

na back to school návod ani cheat není ale některé úkoly vám pomůže vyřešit obyčejné kody např. nitro

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama