Návod Gta : San Andreas Poušt´

19. listopadu 2006 v 16:57 | Luis |  Návod
1. Mike Toreno
Monster Máte za úkol projet monster-truckem 35 checkpointů během šesti a půl minuty. Jednoduchý úkol, snažte se jen nespadnout do vody.

HighJack
V této misi s vámi bude Cesar, protože je to práce pro dva lidi. Nasedněte na motorku a jeďte do San Fierra za cílem. Až budete vedle kamionu, tak snažte se jet vedle kabiny, aby Cesar mohl přeskočit. Za chvíli kamion zastaví, protože Cesar vyhodil řidiče, vy se zmocněte řízení a odvezte náklaďák do garáže.Interdiction Vemte si nějaké auto (nejlíp asi BF před domem) a vydejte se na určené místo, kde si seberte bazuku a něco co má kola. Dál pokračujte na horu, kde chraňte vrtulník od ostatních (na radaru červeně). Bude jich celkově asi 5, po jejich likvidaci uvidíte animaci, jak vrtulník vyhodí balíček s prachama. Jeďte tedy pro něj na určené místo a tam jej seberte. Nakonec to odvezte do garáže na mapě.

2. Airstrip
Learning to Fly Po koupi letiště jděte do bodu, budete mít hovor a pak se musíte učit létat. Vždy přistupte k televizi a ta vám ukáže malou ukázku. Hra vám sama naviguje, takže psát postup je zbytečné. Snad jen doporučit pevné nervy, po čase to chytíte do ruky.

N.O.E.
Nastupte do letadla a leťte na určené místo. Jenomže to má dva háčky, jeden je, že na to máte 10 minut, ale to je v pohodě. A ten druhý je v radarech vojáku, na boku máte metr, který vám ukazuje jak moc jste vysoko, když ho naplníte tak na vás vyšlou stíhačky a budete sestřeleni. Snažte se letět co nejvíce dole a pak po dosažení daného bodu se vraťte na základnu.

Stowaway
Po skončení animace ihned vystartujte a jeďte na rampu letadla (nemusí se to podařit napoprvé). V letadle dávejte bacha na výbušné sudy, zabijte stráže a od posledního si vezměte padák. Pak někam do letadla hoďte výbušninu a skočte ven. Ve vzduchu si otevřete padák a vyberte cíl přistání.

Black Project
Propližte se k místu na mapě, je jedno jestli tiše nebo bude hned zabíjet, alarm spustíte tak či tak. Ale jinak se dostaňte na věž a odtud sniperkou postřílejte vojáky a rozbijte světla. U označeného místa rozbijte plot a skočte dovnitř. Prozatím uvnitř zabíjejte tiše, ale potom se na to vykašlete koste všechny M4 pro vojácích. V druhém komplexu je místnost s radarem, který vypněte. Pokračujte do místnosti s kartou, kterou otevřete dveře a sebíhejte po schodech mezitím co budete zabíjet vojáky. Úplně dole seberte Jet Pack a vyleťte nahoru a pak ke Truthovi na horu. Green Goo S Jet Packem leťte ke vlaku, zabijte vojáky a potom zničte bedny. V jedné z beden bude věc se zeleným paprskem, seberte ji a leťte zpět na letiště, kde ji předejte Truthovi. Tímto jste splnili všechny mise pro letiště, u budovy vás vždy bude čekat Jet Pack a taky vám bude maximálně vydělávat 10,000.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které gta je nejlepší

GTA 3.4% (152)
GTA 2 2.6% (113)
GTA London 1969 4.7% (206)
GTA 3 3.9% (172)
GTA : Vice City 15.6% (693)
GTA : San Andreas 64.9% (2876)
GTA : Liberty City Stories 2.4% (108)
GTA : Vice City Stories 2.5% (109)

Komentáře

1 DOMINIK DOMINIK | 25. prosince 2006 v 17:10 | Reagovat

JSOU I JIUNA KOLA)

2 anonym anonym | 13. února 2007 v 16:51 | Reagovat

dyt ty ten návod jen opisuješ z gta.cz vlož tam njaký svůj postřech.

3 KarlovaKaterina KarlovaKaterina | 11. května 2007 v 13:01 | Reagovat

je  to  super  hra!!!!!!!!!!

4 Groove street families Groove street families | 25. ledna 2008 v 20:28 | Reagovat

Me ta škola nejde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama