Návod Gta : San Andreas Návrat do Los Santos

19. listopadu 2006 v 17:00 | Luis |  Návod
1. Madd Doggova vila
Vertical Bird
Po dobytí vily dostanete úkol od Torena. Naskočte do vozu a jeďte ke člunu a odtud doplujte k letadlové lodi, měli byste vidět, jak se dveře pomalu zavírají, takže co nejrychleji se dostaňte dovnitř. Uvnitř se probojujte k řídícího centra SAM a vypněte obranu. Dle mapy se dostaňte k hangáru a šlohněte tryskač Hydra. Tenhle mazlíček umí vertikálně stoupat i klesat, což je super. Ovládání je jednoduché, NUM 8 a NUM 2 ovládáte polohy trysek. S letadlem odleťte k přístavu, kde jsou lodě, tam někde si nastavte trysky, abyste se mohli vznášet se ve vzduchu, pak pohodlně zničte jednu loď za druhou. Letadlo dovezte k hangáru na letiště, který jste si koupili. Odteďka si můžete veselé létat v Hydře a pokud by se tam neobjevilo v hangáru, tak kousek od vás je vojenská základna, kde si můžete takového mazlíčka sehnat.

Home Coming
Vraťte se Sweetem domů, po okolí se potuluje spousta dealerů a Ballasů, je čas očistit ulice od špíny. Chopte se nějakého samopalu a zabte všechny dealery, pak se vrhněte na Ballasy, čímž vyprovokujete válku. Zničte nepřátele v několika sledu, po okolí se budou objevovat brnění a srdce, takže se nebojte. Až zničíte všechny nepřátele, tak jste vyhráli.

Cut Throat Business
Madd Dogg je naštvaný na OG Loca, neboť používá jeho rýmy. Spolu s nim naskočte do vozu a jeďte za OG, který teďka má interview. Až dorazíte na příslušné místo, tak se strhne honička na vznášedle. Budete se s nim prohánět nejen po vodě, ale také na souši, pak následuje honička na motokáře. Dejte si pozor, abyste se nevymlátili, stačí OG Loca pronásledovat, není nutné ho zabíjet. Honička skončí u nahrávacího studia, kde OG dostane co proto.

2. Grove Street - SweetBeat

Down on B-Dup
Spolu se Sweetem + pár dalších zelených hochů z ulic jeďte k Glen Parku, kde opět zabíjejte Ballasy, abyste rozpoutali válku. Po vybytí dostatečného množství nepřátel se spustí animace, kde uvidíte dům, ve kterém pobývá místní šéf gangu, běžte tam a zabte všechno co se hýbe.

Grove 4 Life
Další dobývání území, takže spolu se Sweetem jeďte na nepřátelské území a obsaďte aspoň dvě z nich. Pak odvezte Sweeta domů.

3. RiotsRiot
Stačí zavést Sweeta zpět domů, cestou se vyhýbejte vybuchujícím vozům.

Los Desperados
Cesar vás požádá o pomoc. Na začátku si naberte několik zelených gangsterů (zamířit na ně a kliknout G nebo H). Spolu s nim jeďte k jeho gangu na nádraží. Jeďte na dobyté území Vangosu a postupně zabíjejte všechny nepřátelské gangy. Jediným problémem by snad byl chlápek s raketometem, jinak nic vážného.

End of the Line
Čas zúčtování. K získání této mise je nutné obsadit aspoň určité množství území. Až jich dostatečně obsadíte, tak běžte ke Sweet a dostanete úkol. Jeďte na požadované místo, kde zrovna probíhá večírek jen pro zvané. Nebudete však puštění dovnitř, takže poblíž najdete bojové vozidlo od SWAT, který šlohněte a prorazte přední obranu, uvnitř se dejte do budovy. V budově je spousta nepřátel, prostřílejte se jimi až k Smokie, kterému nakrmte čerstvým olovem do těla. Pokračujte v cestě, spustí se animace a pak 7 minut na útěk z budovy. Někde poblíž najdete hasičák, který vám pomůže překonat oheň, nepřátel si moc nevšímejte, normálně to proběhněte ven. Až se dostanete ven, tak uvidíte, jak Sweet se veze na hasičském voze, takže naskočte do auta, který náhodou tam stojí a jeďte za nim. Po čase se objeví požadavek, abyste najeli tak blízko, aby Sweet mohl skočit na vaše auto. Sweet se chopí řízení a na vás zbyl samopal, takže koste po vše co se za vámi honí a pak už jen zhlédnete záverečnou animaci .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které gta je nejlepší

GTA 3.4% (152)
GTA 2 2.6% (113)
GTA London 1969 4.7% (206)
GTA 3 3.9% (172)
GTA : Vice City 15.6% (693)
GTA : San Andreas 64.9% (2876)
GTA : Liberty City Stories 2.4% (108)
GTA : Vice City Stories 2.5% (109)

Komentáře

1 Fajmik Fajmik | Web | 19. listopadu 2006 v 17:13 | Reagovat

Prihlas se do souteze o nejlepsi blog...muze se zucastnit kdokoliv tak proto tuto zpravu posli vsem at vijou ze si se zucastlil/a dofam ze se zucastnis....prihlasovat se muzes do 1.12 2006 a muzes se prihlasit i tvoj/e kamos/ka!!!hlasovat se bude pomoci prostrednictvi anket!!!tak to roznes vsede at mame co nejvice lidi!!!dikes moc...fajmík

2 stejski stejski | E-mail | 16. ledna 2007 v 13:03 | Reagovat

hele ja sem to zkousel s tim blogem...a nic som tam nedal ty T-lamo....cawes

3 rdg rdg | 9. srpna 2008 v 11:07 | Reagovat

http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?uid=65193

4 Erik Erik | 27. září 2009 v 8:12 | Reagovat

nevim  co  byto  bylo

5 Erik Erik | 1. října 2009 v 14:34 | Reagovat

gta  san   andreas  je    hustí    

      SUPER

6 klaudie klaudie | 1. října 2009 v 14:37 | Reagovat

gta je  kravina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama