Návod Gta : San Andreas - Los Santos

5. listopadu 2006 v 0:08 | Luis |  Návod
1. BeginningIn the Beginning
Počátek je jednoduchý, policajti vás vyhodili z auta a na vás zbylo bmx . Naskočte na něj a jeďte podle mapy ke svému cíli.
Big Smoke
Uvnitř najdete Smoka, který vás zavede na hřbitov. Při odchodu ze hřbitova Vám Ballas vyhodí auto do vzduchu , naskočte na kolo a jeďte za svými kámoši. Stačí jenom zdrhat před fialovým autem.
Ryder
Ryder bydlí hned vedle vašeho domu. Zajděte za nim a spolu jeďte k holiči, vyberte si střih a pak vyjděte ven. Naproti je pizzerie, spolu s Ryderem tam běžte a kupte si jednu porci. Kámoš se rozhodne pizerii přepadnout, ale prodavač je chytřejší a vyžene vás oba ven. Chlápka můžete zabít a získat od něho brokovnici, nebo utéct pryč. Tak či tak, jeďte zpět ke svému domu.

2.Sweet Johnson
Tagging Up Turf
Další úkol dostanete ve Sweetieho domě, který je kousek od vás. Spolu s nim půjdete přestříkat tagy z konkurenčního gangu. Úkol je jednoduchý, najděte všechny požadované tagy a přestříkejte je, na mapě se objeví jako zelené čtverečky. U posledního 6. tagu, který máte přestříkat vás naučí jak přelézat ploty a jiné objekty, čímž se dostanete na střechu, kde je 6. požadovaný. Spolu se Sweetim odjeďte zpět domů. Celkově je ve hře 100 míst, podobně jako skryté balíčky. Cleaning the Hood
Spolu s Ryderem jdete navštívit kámoše, zjistíte že je závislý na cracku. Pojedete za dealerem, kterého následně zabte, seberte z jeho těla baseballku. Spolu s Ryderem jeďte k blízkému stavení, kde je sídlo Crack Den, uvnitř zabte všechny chlápky, postačí na to baseballka. Nakonec jeďte zpět domů.
Drive-Thru
Opět před barákem Sweetieho je další úkol. Spolu s vaši bandou pojedete do rychlého občerstvení, cestou zpět uvidíte fialové auto konkurenčního gangu a následuje honička. Vašim úkolem je dohonit nepřátele a nechat Rydera nebo Sweetieho, aby po nich stříleli. Pokud je zabijete, nezapomeňte z jejich těla sebrat samopal Tec. Odvezte svou bandu zpět domů a Smokyho do svého příbytku. Nines and AKs
Dojeďte se Smokie k Ninesovi, který prodává zbraně. Procvičíte se ve střelbě, ale hlavně poznáte slabinu vozu, stačí střelit do benzínové nádrže a hotovo. Zbraně si ještě nemůžete kupovat.
Drive-By
Pohodová mise, stačí se projet se svými kámoši po okolí a zabíjet konkurenční gang. Až pobijete 4. skupinu, tak zajeďte do Pay and Spray, kde vám změní auto a pak jeďte zpět domů. Ze zabitých nepřátel sbírejte munici a peníze. Sweet's Girl
V telefonu vás Sweety požádá o pomoc, s jeho dívkou je obklíčen a máte omezený Časový limit abyste mu šli na pomoc. Seberte nejbližší auto a jeďte tam. Až dorazíte k požadovanému místu, tak přejeďte co nejvíce nepřátel, pak vystupte a dodělejte zbytek. Musíte zabít všechny a pak odvezte Sweeta s jeho holkou zpět domů.
3.Cesar Vialpando
Cesar Vialpando
Úkol dostanete před barákem Sweeta. Máte jet do garáže pro speciální vozidlo s pérováním. Dojeďte do příslušného místa, kde vás mechanik seznámí s autem. Couvejte s autem dozadu a vjeďte do garáže, kde si můžete vylepšit auto. Jeďte nakonec do místa, kde je již připravený soutěž v "hopsání" aut. Nejdříve si musíte vsadit a pak již začne samotná soutěž. Úkol je jednoduchý, v dolním rohu máte žlutý kruh a postupně tam nabíhají šipky, podle nich máte klikat na numerické klávesnici. Takže pokud naběhne šipka doleva, tak stiskněte NUM 4, čímž auto hupsné doleva. Snažte se, aby šipka byla co nejvíce v kruhu, za to dostanete maximum bodů. Pokud získáte víc než soupeř, vyhráli jste a dostanete vsazenou částku. Odjeďte s tímto vozem zpět do svého domku, kde ho uložte do garáže.
High Stakes, Low-Rider
Na další úkol potřebujeme také "hopsající" vozidlo. Určitě vám zavolá Cesar. Běžte za nim, na mapě se objeví CV, dojeďte tam a zúčastněte se nelegálních závodů ve městě. Pokud jste nerozmlátili své vozítko, tak v pohodě vyhrajete závody. Nemělo by to pro vás být problém, stačí jet podle červených kuželů. Pokud dojedete jako vítěz, získáte 1000 $.
4.Ryder

Home Invasion
Navštivte Rydera, to je budova vedle vašeho, běžte za nim večer a spolu jeďte za kolonelem mu vybrakovat jeho barák plných zbraní. Musíte splnit úkol do svítání, takže si pospěšte. Dojeďte dle mapy na příslušné místo a vstupte do budovy, držte ALT, čímž se budete plížit po jeho domě. Sesbírejte nejméně 3 bedny a pak zdrhejte pryč. Pokud vám zbyl čas, tak se snažte sesbírat všechny. Pozice všech beden: 2 bedny jsou nahoře v ložnici, další dvě jsou na chodbě v horním patře. Jedna bedna je v předsíní, další je v kuchyni. Catalyst
Spolu s Ryderem pojedete vyloupit vlak plných zbraní. Dojeďte k nádraží a zabte všechny hlídky, pak přijede konkurenční gang, takže se někam schovejte a opět je zabte všechny. Ryder vám řekne, abyste naskočili na vlak a budete mu házet bedny s munici. Držte levé myšítko, čímž zvýšíte sílu hodu a snažte se trefit Rydera, který jede v autě. Nakonec dojeďte do Pay and Spray a pak domů.
Robbing Uncle Sam
Opět zajděte za Ryderem a spolu jeďte do přístavu. Až dojedete na požadované místo, tak přelezte zeď, zabte stráž a střelte do číslicového panelu, čímž otevřete bránu. Ryder dojede s náklaďákem ke skladišti a opět zničte panel. Uvnitř jsou 2 chlápky, zabte je a naskočte na vozík, Ryder vám mezitím bude krýt záda, ale má omezený život. Vozíkem naložte všech 6 beden do vozu. Tlačítka NUM 2 a NUM 8 ovládáte zdvižný vozík. 4 bedny jsou ve skladě a zbytek je venku.
5.Big Smoke
OG Loc Zajeďte s na policejní stanici a vyzvedněte si OG Loca. Cestou zpět se zastavíte za Fredym, který kdysi podrazil OG. Fredy však uteče na motorce a co hůř, vybírá si ty nejhorší cesty, samé klikaté uličky atd. Takže naskočte na motorko a následujte ho, snažte se pokud možno nespadnou a být vedle něho, OG se postará o palebnou sílu a vy se věnujte řízení. Po zabití OG po vás chce, abyste ho odvezl do restaurace. Zajeďte do bohatší čtvrtě a vysaďte ho tam.
Running Dog
Další úkol od Smoke. Spolu s nim jeďte na požadované místo. Uvidíte 2 chlápky z jiného gangu, Smoke jednoho sejme, ale druhý uteče, Na vás je, abyste ho dostihl a zabil, takže sprintujte za nim. Doporučují používat samopal a střílet na něho pokud bude na dohled. Pokud ho nedostihnete pěšky, tak získá auto a nastane automobilová honička, což už není tak snadné. Pokud ho také nedostihnete v autě, tak vám zdrhne.
Wrong Side of the Tracks
Spolu se Smokem pojedete na nádraží, uvidíte, jak členové Vangos gangu naskakují na vlak. Chopíte se skvělé motorky Sancheze a pojedete za vlakem. Opět se věnujte řízení a palbu nechte na Smoka. Snažte se jet podél vlaku, aby mohl střílet. Jediným problémem bude přejíždějící vlak z opačné strany. Pokud se vám podaří zabít 4 chlápky předtím než dojede vlak k mostu, tak jste vyhráli, jinak musíte opakovat misi.
Just Business
Další z adrenalinových misí se Smokiem. Spolu s nim jeďte do luxusního hotelu, uvnitř zabte ruské mafiány, po vystřílení běžte ven, kde se zvrtne další mela. Spolu s kámošem naskočte na motorku, pro změnu bude řídit on a vy se starejte o palbu. Asi nejzábavnější mise, stačí střílet po nepřátelích. Docela si nahrabete dovednost v Machine Pistol. Až jim uniknete, tak dojeďte zpět domů, kde si uložte hru.
6.OG Loc
Life's a Beach
Úkol lze dostat pouze v době od 22:00 do 6:00. Navštivte OG a dostanete úkol. Zajeďte na pláž, kde probíhá party. Běžte za DJ a na všechny otázky odpovězte YES [Y]. K tomu abyste získal přízeň, musíte předvést, že umíte tancovat, takže opět se objevít žluté kolečko a budete se snažit mačkat šipky ve správné pořadí. Pokud získáte nejméně 2500, pak budete moct s Djem jít do dodávky, kde nasedněte na místo řidiče a odjeďte s autem do garáže.
Madd Dogg's Rhymes
OG vás požádá o získání zpěvníku od Madd Dogga. Naskočte na vozidlo a dojeďte k Madd Doggovi vile. Jeďte po klikaté cestičce dolů, neboť hlavní vchod do domů je umístěn dole. Uvnitř proběhne stealth mise, prvního chlápka nožem zdoláte, dalšího v bazénu nezabíjejte, a radši ho obejděte. Postupně se tak dostanete do místnosti s knížkou, kterou seberte. Při cestě zpět zabte nejbližšího strážce, ten bude vybaven pistoli s tlumičem, kterou můžete bez problému zabít všechny stráže a dostat se ven.
Management Issues
Úkol lze získat pouze v této době 12:00-5:00. OG by potřeboval někoho zbavit, takže naskočte na vozidlo a dohoňte požadované auto. Až se dostanete na dostřel, tak jemně poškrábejte kulkami lak, aby řidič vylezl, zabte ho a seberte auto. Jeďte s autem do dalšího místa, pokud jste moc poškodili auto, tak zajeďte do servisu. Na místě by měli být 2 auta, pro vás je připravené prostřední místo, najeďte tam a udržujte stejné postavení vozidla jako ty dvě zbyla. Auta se rozjedou a dojedete ke slavnosti udílení cen. Váš cíl nastoupí do vašeho vozu a nyní s nim jeďte na molo, kde se shoďte auto do vody, ale nezapomeňte včas vyskočit.
House Party
OG by chtěl udělat party, takže zajeďte zpět do svého příbytku. Naproti vašeho domu probíhá party, běžte tam. Po chvílí však nesnesete hudbu a jdete s Ryderem ven. Kde proběhne invaze gangu Ballas. Připravte si samopal zabte první vlnu, pak nepřátele se objeví na mostě a nakonec zaútočí z bočních ulic.
7.C.R.A.S.H.
Burning Desire Teďka pro změnu budete makat pro zkorumpované poldy. Zajeďte do rychlého občerstvení, kde se setkáte s již známými poldy. Chtějí abyste zlikvidoval gang. Zajeďte na požadované místo pro molotov koktejl a pak s nimi do příbytku těch grázlů. Použijte molotov a snažte se jimi zasáhnout okna, dvě okna jsou na ulici a další 3 jsou za domem. Pokud jste je všechny zničili, tak se nepřátele dají do úprk, ale objeví se problém. Nevinná dívka uvízla v domě, takže běžte do baráku a v tom kouří se snažte dostat do kuchyně pro hasičák. Pokuste se najít cestu do horních pater k dívce. Spolu s ni se dejte ven z budovy a odvezte ji k ni domů. Teď se stala vaši dívkou a můžete ji pozvat na rande.
Gray Imports
Policajti vám dají tip na likvidaci gangu Ballas. Zajeďte do doku a zabte ostrahu, opět je zde číslicový panel, který zničte a vtrhněte do skladu, zlikvidujte vše. Někde uvnitř pod schodišti najdete skvělý samopal AK, pak se dejte nahoru, kde jsou šéfové Ballas a ruský mafián. Mafián uteče, takže se probojujte ven a naskočte na motorku. Není problém ho dohonit a rozstřílet mu auto.
8.Sweet Johnson - část 2.
Doberman
Sweet vás kontaktuje, takže jeďte do Ammunation a nakupte si zbraně, pak jeďte do Glendale Park, což je teritorium Ballasu, postřílejte co nejvíce fialových hajzlíků, dokud se území nezbarví do zelená. V okolí je objevují srdce a neprůstřelné vesty, takže se nebojte o zdraví. Pokud zlikvidujete všechen odpor, tak území se stane vaše a začne vám vydělávat peníze. Pro výplatu si zajeďte ke svému domku. Celá mapa se pak zabarví dle teritoria daného gangu. Vaše území je malé a okolo vás jsou Ballas a Vangos, takže pokud chcete zvýšit své finance, tak stačí zajet na nepřátelském území a provést čistky. Los Sepulcros
Úkol lze získat v tuto dobu: 9:00- 17:00. Spolu se Sweet se rozhodnete zabít jednoho z vyšší členů Ballas gangu. Na začátku si naverbujte lidi (zamířit na člena gangu a kliknout na G), naberte si 2 členy a spolu se Sweet jeďte na hřbitov. Připravte si samopal a zabte tam každého kdo se pohne, následně naskočte do auta a jeďte domů.
9.Los Santos Finale

Reuniting the Families
Spolu se Sweet, Smoke a Ryder pojedete do motelu s plánem sjednotit rodinu. Až dorazíte do příslušného místa, Sweet půjde nahoru. Mezitím však přijedou policajti, takže běžte do budovy osvobodit Sweeta. Prostřílejte se přes motel až k němu a spolu s nim běžte na střechu, kde zabte 4 policajti na vrtulníku. Nakonec s nim běžte na ulici, kde na vás čeká Ryder a Smoke. Opět další adrenalinová honička, vašim úkolem bude střílet po policajtech, takže to by nebyl problém, když máte AK. Na konci zuřivé cesty uniknete policejnímu vrtulníku a pak už jen pěšky domů.
Green Sabre Pokecejte se Sweetem , mezitím vám zavolá Cesar, abyste za nim jel. Až dorazíte na příslušné místo, tak si sedněte do auta, které je schované pod mostem. Zjistíte, že Smoke a Ryder s několika Ballasy spolupracuje se zkorumpovaným policajtem. Neprodleně jeďte za Sweetem , abyste ho varovali před pasti. Seberte nejbližší auto a jeďte za nim. Na místě postřílejte všechny Ballasy. Po jejich zabití však budete zatčení a odvezení kamsi na venkov.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Které gta je nejlepší

GTA 3.4% (152)
GTA 2 2.6% (113)
GTA London 1969 4.7% (206)
GTA 3 3.9% (172)
GTA : Vice City 15.6% (693)
GTA : San Andreas 64.9% (2876)
GTA : Liberty City Stories 2.4% (108)
GTA : Vice City Stories 2.5% (109)

Komentáře

1 hádej hádej | 5. listopadu 2006 v 13:44 | Reagovat

dluhe a pitome citane

2 kořalka kořalka | 24. listopadu 2006 v 9:19 | Reagovat

máte tady někde návod na předposlední misi která se jmenuje Los Desperados?? Na ps2?? jestli ano tak mi to prosím pošlete na Adresu KovarovaAlena@seznam.cz Dííík

3 P.O P.O | 28. listopadu 2006 v 17:05 | Reagovat

nejlepsi je GTA San Andreas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 razor razor | Web | 28. listopadu 2006 v 20:40 | Reagovat

www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz

www.rawww.razormartin.estranky.czzormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz  www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz  www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz www.razormartin.estranky.cz

5 filip filip | E-mail | 19. prosince 2006 v 18:56 | Reagovat

ahoj, rekne mi, prosim, nekdo kde si muzu stahnout GTA SAN ANDREAS Je mi osm a jeste to neumim, ale chci to hrat. dik moc. filip

6 Bla Bla Bla Bla | E-mail | 27. prosince 2006 v 17:29 | Reagovat

Jak mám udělat madd doga (prosím o podrobnější návod) když chce skočit ze střechy

7 s... h... s... h... | E-mail | Web | 25. ledna 2007 v 17:44 | Reagovat

jste volové a hovada hovno umíte

8 s... h... s... h... | E-mail | Web | 25. ledna 2007 v 17:44 | Reagovat

jste volové a hovada hovno umíte

9 lukáš lukáš | E-mail | 27. ledna 2007 v 11:04 | Reagovat

čau potrěbuju pomoc jak spustím gta san andreas tak se mi to v intru vypne

co s tím je? napište mi prosím na luk.14@centrum.cz

10 d@n d@n | 4. února 2007 v 13:09 | Reagovat

mas to tu dobre ale ja sem na tom venkove a newim co mam udelat pls poradte napistemi dystak na mr.Philip@seznam.cz dik mooc

11 LOLEQ LOLEQ | 4. února 2007 v 14:11 | Reagovat

ježis tomuhle se ale říká návod není ani na jedno město(ostrov) si fakt pitomec já už to dohrál ale takovou práci jak ty bych si s tim nedal umíš howno

12 d@n d@n | 4. února 2007 v 15:24 | Reagovat

jj já wím LOLEQ hned jak sem to napsal tak sem to dal a nemusíš hned nadávat seš asi fakt velkýý KRETÉN!!!

13 petr petr | E-mail | 6. února 2007 v 11:57 | Reagovat

supr hra

14 milouš milouš | 16. února 2007 v 16:31 | Reagovat

fakt fajn hra mě baví

15 sejk sejk | 19. února 2007 v 19:44 | Reagovat

jo je to docela good návod

16 braen braen | 22. února 2007 v 12:29 | Reagovat

good game good navod

17 dost nasranej na zera rc dost nasranej na zera rc | E-mail | 23. února 2007 v 1:45 | Reagovat

nemáte návrh na toho ZAMRDANÝHO zera rc?? ta píčovska mise z tou vyjebanou helikopterou (jak mam toho bandita nekam domrdat)předem dík

18 MarekMalik MarekMalik | E-mail | 24. února 2007 v 16:39 | Reagovat

ta prvni mise jaky svuj cil?

19 MarekMalik MarekMalik | E-mail | 24. února 2007 v 16:41 | Reagovat

napiste mi jaky svuj cil na mape.

nevim jak na prvni misi nasednu na kolo a nevim jak dal

20 blazen blazen | 1. března 2007 v 16:59 | Reagovat

čau hovado bflmpsvz hahahyhahahahah terezka si hraje hezky hodna bnezlobí a neprudi to se mi libí haha čau pičo hajzle

21 toncek toncek | E-mail | 3. března 2007 v 23:20 | Reagovat

stahl jsem si auto do san andreasu jak ho tam mam dat nebo nainstalovat

22 melounn melounn | E-mail | 8. března 2007 v 16:56 | Reagovat

kdesi stahl to auto napis pls

23 aleš aleš | 18. března 2007 v 17:11 | Reagovat

je to nejlepší hra na světě napíš návod na mise v Las Venturas tam jsou nejteší mise

24 martin martin | E-mail | 26. března 2007 v 13:19 | Reagovat

kde mam stahnout GTA san andreas

25 keper keper | 30. března 2007 v 11:20 | Reagovat

nejde mi udělat misi Wrong Side of the Tracks pls pomožte

26 keeeer keeeer | E-mail | Web | 31. března 2007 v 23:19 | Reagovat

víte že vás zradí ryder big smoke og-lock

sem se nasral dělam jim posla a zradi mě

dohral sem bez cheatu bez žadnyho

není to tak těžké jak říkaj

27 koler koler | 9. dubna 2007 v 11:44 | Reagovat

big smoke je tlustej jak sumo

28 Che Che | Web | 30. dubna 2007 v 10:38 | Reagovat

www.gta-tuning.wbs.cz

29 sultan sultan | 30. dubna 2007 v 20:53 | Reagovat

jak se přidaj auta do hry?

30 Martan. Martan. | Web | 6. května 2007 v 13:23 | Reagovat

Web o gta san andreas a call of Duty 2 na:                                                                                             http://martan- stranky.webovastranka.cz

31 michal michal | 12. května 2007 v 17:24 | Reagovat

ježiš ste  všichni piči nic neumíte je mi z vás zle . . . :(

32 Jonys Jonys | E-mail | 7. června 2007 v 18:31 | Reagovat

Michale kdyš seš tak chytrej tak jim pomos,a nemachruj tady  ty kreténe vyjebanej začínáš mě srát s tvejma kecama ty blbý hovado!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

33 Jonys Jonys | E-mail | 7. června 2007 v 19:02 | Reagovat

kdo chce pomoc ať my napíše na email  hekr1992@seznam.cz

34 Blacky Blacky | E-mail | 18. června 2007 v 17:42 | Reagovat

Mam jenom doplnek k Running Dog:Kdyz s ním jedete nemusíte ho zabít ale jenom pronasledovat on pak zastaví u party filovych typku a je bitka

35 tortodo tortodo | 12. července 2007 v 20:08 | Reagovat

ne big smoke ale big sumo

36 tryde tryde | 18. července 2007 v 16:15 | Reagovat

Zkopčený z gta.cz. Akorát aby to nevypadalo tak ste změnili pár slov.

37 dejvid dejvid | E-mail | 27. srpna 2007 v 9:06 | Reagovat

please poraďte mi jak můžu zbalit ženskou mám bezva fáro dobrej bejvák ale když zastavím nějaký pěkný holce v minisukni a skoro jen v podprdou asi prostitutka nevim tak mi něco napíše a pak zase jde poraďte mi please jak nějakou číču zbalit

38 Anonym Anonym | 13. října 2007 v 17:50 | Reagovat

GTA 4 je nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

39 grisson grisson | E-mail | 20. října 2007 v 19:22 | Reagovat

kde mam vzit bug v misi v  san fieru

40 moula moula | 8. listopadu 2007 v 20:09 | Reagovat

gta san andreas je nejlepsi proste good

41 jovana jovana | E-mail | 12. prosince 2007 v 15:57 | Reagovat

super hra hraju ji na ps2 jědině co my vadí že tam není čj, jinak nejlepší pařba

42 sumo sumo | E-mail | 1. února 2008 v 19:09 | Reagovat

ukašte stranku gta san andreas a delejte vy lhari

43 sumo sumo | E-mail | 1. února 2008 v 19:11 | Reagovat

pošlyte hru gta san andreas a hned ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sumo

44 nereknu nereknu | 7. února 2008 v 19:53 | Reagovat

ma kod na to aby se my otevrelo:ammu-nation,obchod Zip,obchod Victim,obchod Didider Sachs?

45 nereknu nereknu | 7. února 2008 v 19:58 | Reagovat

plísplísplísplísplís!!!!

46 dominik.pisek dominik.pisek | E-mail | 19. dubna 2008 v 17:37 | Reagovat

prosim VAS NAPISTE MI NEKDO NA E-MAIL KDE MAM STAHNOUT GTA SAN ANDREAS : ... (  MUJ E- MAIL JE    dominik.pisek@seznam.cz  

MOCC DÍÍK

47 jirka jirka | E-mail | 23. června 2008 v 20:55 | Reagovat

Kde mám stáhnout GTA san andreas ????ím napište na mail jirikuldova@entrum.cz

48 webhlidka webhlidka | E-mail | Web | 27. října 2008 v 10:35 | Reagovat

Nová web hlídka je tu!!!!!!!

49 BigPig BigPig | 9. prosince 2008 v 19:12 | Reagovat

Picoo Masoo!!!!!!!gooood návod a nařachana hra!!!

50 NicProVas NicProVas | 2. února 2009 v 0:37 | Reagovat

vy volové gta san andreas nejde stáhnout vy zmrdi ! si musíte koupit stojí asi 350Kč !!!

51 lotr lotr | 23. února 2009 v 18:20 | Reagovat

trapny

52 . . | 4. března 2009 v 15:20 | Reagovat

filip: tak si to kup ty blbečku asi nemaš prachy na san andreas ty debile coo

53 GTAman GTAman | 4. března 2009 v 15:22 | Reagovat

hej pls potrboval bych vedet jak se davaj ty bedny do toho auta ..... diky        moooc .... cau jinak pekne to tu mas

54 filip filip | E-mail | Web | 7. prosince 2009 v 13:01 | Reagovat

no gta je dobra hra musim uznat že bych ji ohodnotil na 90%a viš co je v te hře chyba?auta se hned zniči tuknu a je rozmlaceni ale tohle je dobry

55 MARTIN MARTIN | 28. listopadu 2011 v 15:11 | Reagovat

CS LIDI 3. MISE NEJDE MI JIT DO PIZZERIE A AZ SE OSTRIHAM TAK TEN MUJ KAMOS NECHCE VYJÍT VEN TAKZE NEMUZU DO NI JAIT JAK HO MAM VYNDAT Z AUTA?

56 kokot kokot | 19. července 2013 v 23:05 | Reagovat

mrdky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama